KONST / Litografier / Färglitografi 12702478
nr 1270 2478
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2/50. Motivet: 18x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:15:26
25/8 21:51:56
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt